Justė nuostabi. Pranoko mano lūkesčius. Jos dėka, jaučiausi super gerai. Ačiū. Sugrįšiu🤗👌💯
Paslaugą atliko Justė•Makiažas
Aušrinė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai laiminga atradusi sia vieta antakiu laminavimui. Rezultatas buvo puikus, nekantrauju ir vel apsilankyti.
Paslaugą atliko Justė•Antakių laminavimas
Simona•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esu be proto patenkinta atliktu makiažu ir garbanomis! Justė labai maloni, atidi, labai puikiai išmananti savo darbą meistrė. Makiažas atlaikė nuostabiai, sulaukiau labai daug komplimentų 😍 Esu garantuota, kad dar ne kartą sugrįšiu 🩷