Labai ačiū p. Neringai - makiažas buvo atliktas labai kruopščiai, puikiai išsilaikė. Meistrė labai profesionaliai parinko, suderino vaizdą. Labai malonus, šiltas, nuoširdus žmogus! Džiaugiuosi atradusi.
Paslaugą atliko Neringa•Makiažas
Viktorija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Neringa•Antakių ir blakstienų dažymas
Patricija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
ačiū, darbas atliktas puikiai, super! meistrė maloni, paslaugi ir profesionali.