labai patiko eisiu dar karta mesitre labai profesionali
Paslaugą atliko Neringa•Makiažas
Airida•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai. Meistrė labai maloni ir profesionali.
Visos procedūros metu buvo jauki ir draugiška atmosfera. Meistrė atsižvelgė į mano pageidavimus ir makiažas tikrai buvo labai gražus ir net labai karštą dieną išlaikė puikiai.
Paslaugą atliko Neringa•Makiažas
Ernesta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Daug dėmesio skyrė ir bendrai informacijai, ir įvairiausioms smulkmenoms, patarimams. Atsakė į rūpimus klausimus. Išėjau pati sau graži, o toliau jau teks formuoti įgūdžius savarankiškai. 😅
Paslaugą atliko Neringa•Makiažas
Šarūnė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas puikiai išlaikė, atrodė gražiai, neperkrautai. Gavau daug komplimentų. Labai patiko, kad Neringa klausia kas patinka, ko norėčiau. Viską išpildė 100 proc. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Neringa•Makiažas
Vaida•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dukrai 14 m.gimtad. padovanojau makiažo pamoką pas Neringą. Buvo nereali patirtis pradedančiai dažytis dukrai, grįžo labai patenkinta ir sužavėta, su lengvu jai tinkančiu makiažu, o dar labiau sužavėjo ta Neringos harizma, kuri leido jaustis dukrai laisvai, klausti, ko nežino ir gauti daug naudingų patarimų dėl priemonių, būdų dažytis ir pan. Trūko maždaug 2 val. Vežėsi savo kosmetinę, bet galima ir be jos, nes Neringa turi tam visas priemones. Buvo gera matyti laimingą dukrą :).Ačiū!