Salonas gražus, tvarkingas. Paslaugą nežinau kaip vertinti. Iš aprašymo manikiuras turėjo užtrukti ~ 1val. Užtrukau 15-20min. Jokių vonelių, mirkymo. Sausas odeles atstūmė ir toliau tvarkė su aparatu bei žirklutėmis. Gal taip ir turi būti, nežinau.
Manikiūras
V.K.•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Great service and attention to detail. Highly recommend!
Moterų visų plaukų dažymas
Robert•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, jauki aplinka, gera lankytis
Paslaugą atliko Marija Fio •Džiovinimas ir sušukavimas
Irma•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas makiažas, kas ir express makiažas, bet viskas išbaigta iki smulkmenų, super meistrė, mielai grįšiu.