Patiko, tik gal kiek per daug panaudota priemonių. Jautėsi sunkumas ant odos. Bet aš iš tų, kurios labai mažai dažosi :) meistrė dėmesinga, švelni. Antrą kartą rinkčiausi kitą saloną.
Paslaugą atliko Aliona •Makiažas
Justina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikus kirpimas ir gera nuotaika! dar sugrįšiu!
Paslaugą atliko Marija Fio •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Justina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas salonas, puikios meistrės, jauki aplinka!
Džiovinimas ir sušukavimas
Irma•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas salonas, puikios meistrės, jauki aplinka!
Džiovinimas ir sušukavimas
Irma•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nepatyrusi
Paslaugą atliko Aliona •HD Brows antakiu korekcija