Esu labai patenkinta Linos darbu, labai kruopšti, profesionali. Super! Dar sugrįšiu🫶😍
Pedikiūras
Henrieta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus,gerai atliekantis savo darbą žmogus ❤️(Greta)
Plaukų dažymas
Alina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko, kruopstus darbas, dar tikrai grysiu
Paslaugą atliko Viktorija manikiūras •Manikiūras
Lina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau buvau prie salono 15 min iki vizito, paskambino, meistrė puse valandos veluos.25 eur uz lako nuėmimą ir manikiūrą . Bet su dilde nutarkuoti pirštus iki kraujo, o dar ir tiek išploninti,kad atsirado kraujosruvos ir skausmai po nagais 🙊 tobulekite