Puikus salonas, labai dėmesinga ir rūpestina meistrė Viktorija - vis pasidomėdavo, ar viskas tvarkoje, ar nejuntamas skausmas procedūros metu, pasiūlydavo atsigerti, tačiau buvo palikta šiek tiek netvarkingų odelių.
Paslaugą atliko Viktorija manikiūras •Manikiūras
M. M.•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai!
Paslaugą atliko Eliza manikiūras •Manikiūras
Juste•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Linos manikiuras atliktas labai labai kruopsciai ir graziai! Aciu
Manikiūras
Audronė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Bflexy - прекрасная процедура! Результат виден с каждой процедурой все больше и больше. Мария, вы супер.