Meistrė Viktorija labai kruopšti, dėmesinga. Laikas neprailgsta, o manikiūras išsilaiko nepriekaištingai, niekas nenulūžinėja, išsilaiko puikiai🤍 Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Viktorija manikiūras •Natūralių nagų stiprinimas
Greta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas manikiūras, labai patiko!
Paslaugą atliko Eliza manikiūras •Manikiūras
Erika•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistre, savo srities specialiste :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viktorija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobuli atliktas darbas! Maloniai bendrauja, padėjo išsirinkti spalvą😊Rekomenduoju!