Atėjau su aiškia vizija, o Alina puikiai nudažė plaukus taip, kaip norėjau. Patarė, kokius produktus naudoti ir kaip prižiūrėti plaukus, kad jie augtų sveiki. Labai patiko rezultatas! Maloni meistrė, o salonas šviesus, jaukus ir su gera atmosfera.
Paslaugą atliko Alina•Plaukų dažymas
Monika•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė nuostabi: šilta, dėmesinga, darbą atlieka nepriekaištingai. Procedūra paliko tik geriausius įspūdžius, grįšiu dar ne kartą.
Veido procedūros
Adriana•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi manikiūrą pas meistrę Milaną, viskas labai gražiai ir kruopščiai, tikrai sugrįšiu!
Manikiūras
Aistė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta atliktu manikiūru, tikrai sugrįšiu! ☺️