Specjalistę labai maloni ,bet skaudėjo odeles tvarkant ir gėlių buvo išteptas pirštas ir palikta
Paslaugą atliko Eliza pedikiūras •Pedikiūras
Em•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta vizitu. 😍 meistrė labai maloni parodė kaip lengvai susiformuoti plaukus namuose. ♥️ tikrai dar grįšiu.
Paslaugą atliko Marija Fio •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Deimantė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdžiai rekomenduoju meistrę Mariją! Profesionalumas, kruopštumas ir malonus bendravimas. Kirpimas gavosi būtent toks, kokio norėjau,o patarimai parodė, kad jai rūpi ne tik rezultatas, bet ir tolimesnė plaukų priežiūra.
Paslaugą atliko Marija Fio •Kirpimas ir plaukų priežiūra
Brygida•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabios meistrės, išmanančios savo darbą, rezultatai šneka patys už save🥰