Kosmetologės paslaugomis naudojausi pirmą kartą, apie tai buvo perspėta, todėl tikėjausi geresnės, kokybiškesnės konsultacijos kaip prižiūrėti savo veido odą, ko negavau. Taip pat nepasidomėjo dėl alergijų, nors oda tikrai manau yra problematiška. Po procedūros tikrai oda žymiai pagerėjo, nors kitos smulkmenos pablogino patirtį.
Paslaugą atliko Marija •Veido procedūros
Diana•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė kaip visada - profesionali iki galo!
Paslaugą atliko Viktorija manikiūras •Manikiūras
Gintarė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, proceduros parinkimas atitiko visu 100%❤️
Paslaugą atliko Emilija •Plaukų tiesinimas
Justina P.•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai padažė plaukus, apkirpo. Išsiaiškino kliento poreikius
Paslaugą atliko Marija Fio •
Plaukų dažymasRodyti viską...
Emilija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija visada atlieka manikiūrą profesionaliai. Puikiai laikosi ir gražiai atrodo iki kito vizito