Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija

4,7
126 atsiliepimai
Paberžės g. 2,, Vilnius, Lietuva, 07154
Atidaryta Šiandien: 07:00 - 23:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,7
126 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas gerai, manikiūras atliktas tvarkingai
Very good 👍
Viskas gerai
Gera miestre
geras meistras. dėmesingas. Aprėptis truko daugiau nei mėnesį.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Anastasija
4.9
108 atsiliepimai

Apie

Leiskite įgyvendinti jūsų manikiūro idėjas. Mėgstu kurti ir piešti. Salone kalba rusiškai, angliškai ir lietuviškai. Man bus malonu jus pamatyti. 370 634 53033 skambinkite, surasime Jums patogų laiką!

Paslaugos

Nagai
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Anastasija

Talentingas11
Dėmesingas detalėms10
Profesionalus7
Aukštos kvalifikacijos7

Apie saloną

Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija
Paberžės g. 2,
Vilnius
07154 Lietuva

Palepinkite save moderniame grožio salone Manikiūras ir pedikiūras - meistrė Anastasija, kuris yra įsikūręs Šeškinėje Vilniuje, vos kelių minučių atstumu nuo Šeškinės poliklinikos. Klasikinis manikiūras, nagų priauginimas bei nagų dailė - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Manikiūras ir pedikiūras - meistrė Anastasija yra lengva pasiekti autobusais: 25, 48, 75 ir 87. Paberžės stotelė.

Komanda:

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: geliniai nagai, kūrybiškas nagų lakavimas, bet koks dizainas, antakių dažymas, aparatinis pedikiūras su aukštos kokybės kosmetika.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais.
  • Papildomi akcentai: arbata, kava, saldainiai, taip pat galite ateiti su vaikais.
PirmPirmadienis
07:0023:00
AntAntradienis
07:0023:00
TrečTrečiadienis
07:0023:00
KetvKetvirtadienis
07:0023:00
PenktPenktadienis
07:0023:00
ŠeštŠeštadienis
07:0023:00
SekmSekmadienis
07:0023:00

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija

Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija yra atidarytas pirmadienis - sekmadienis nuo 07:00 iki 23:00.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios procedūros Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija yra šios: Ilgalaikis gelinis manikiuras, Nagų priauginimas ir Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Populiariausio gydymo, Ilgalaikis gelinis manikiuras, vidutinė kaina yra 20,32 €.
Už Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija galite sumokėti tiek vietoje, tiek iš anksto turgavietėje.

Manikiūro ir pedikiūro salonai netoliese