Maloni, lengvai bendraujanti, labai gerai atliko savo darbą 😁
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Rita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
❤️
Gailutė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai grazus manikiuras ir pedikiuras, puikiai sutvarkyti antakiai
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Dziuginta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū! Viskas puikiai! Vaikas su didžiausiu noru eina kirptis. Pats pamato jūsų kirpykla ir sako noriu kirptis. O vaikui tik 3metukai. Didžiausios rekomendacijos. Jau nežinau kiek kartų pas jus ir dar sugrįšite :)