Labai maloni ir profesionali kirpėja, rekomenduoju !
Artūras•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai!
Indre•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai suteikta paslauga, vaikui tai buvo pirmas kirpimas, prieš pradedant kirpti vis su kitų įrankių buvo parodoma vaikui, supažindinama, kad jo nebijotų.