Meistrė geranoriška ir maloni, bet klaidina paslaugos formulavimas - niekur nenurodyta, kad antakių korekcija daroma tik su pincetu. Daugumoje salonų galima pasirinkti vašką, nes gaunasi daug “švaresnis” rezultatas. Antakiai nudažyti per ryškiai, nes dažai laikyti per ilgai, meistrė neklausė jokių klausimų, pageidavimų, o juk turiu patirties iš praeitų kartų. Kadangi tai šeimos salonas, tai galima tikėtis didelio triukšmo. Negalima buvo atsiskaityti kortele, nors irgi niekur tai nebuvo nurodya.
Ieva•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
M•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus rezultatas
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki antakių meistė Julija. Būtinai sugrįšiu.
Rugilė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai skubėjo, labai greitai. Meistrė stengėsi, bet skuba begalinė.