Viskas buvo gerai, pasodino mane vaikų zonoje, kad būtų atstumas nuo kito kloento. Tai manau visai gerai. Kirpeja buvo maloni. Galiukus patrumpino puikiai, nenurėžė per daug kaip būna kitos nurėžia.
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku. Noriu ir vėl atbykti.
Vytautė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Likau labai patenkinta!Antakius sutvarkė gražiai,nudažė puikiai.Pati meistrė Karina labai maloni ir šilta moteris,gryšiu dar ne kartą,tikrai!!Ačiū 🙏🌞🌷
Algė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puiki meistrė, labai maloni ir tikrai žinanti,ką daro
Kristina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai atliktas kirpimas! Vaikas labai patenkintas :) Pačios geriausios rekomendacijos!