Kaip visada, viskas puiku. Greitai, profesionaliai, kokybiškai
Ona•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai tinka viskas
Karolina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gaila, kad meistras neatsižvelgia į kliento norus ir pageidavimus.. nors buvo paaiškinta, kad nenoriu ryškių antakių ir man jie netinka, teko išeiti su visiškai juodais, nors meistrė įtikinėjo, kad bus natūrali spalva.. nebuvo klausiama nei del formos, nei dėl depiliavimo ar pešiojimo. Teko nusivilti salonu