Meistre žinanti savo darbą. Plaukų dažymu likau labai patenkinta. AČIŪ Jolantai. Teks gryzti dar karteli. 🌹
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puoki
Viktorija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Y👌
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai atidi ir draugiška kirpėja, užėmusi ir puikiai apkirpusi mūsų vos 1,5 metų spirgą :)
P. S. Linkėjimai ir apkabinimas meistrei Sandrai nuo Mantuko :)
Lina•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau patenkinta padarytu manikiūru. Meistrė kruopšti ir maloni. Ačiū