Nuostabus ir krupštus darbas, apsilankysiu dar ne kartą
Gražina•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Orentavimasis į klientã, ačiū Tatjanai😘
Joris•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nusivyliau, kirpėja kirpti nemoka, primetineja savo nuomone ir pagal ją kerpa, ko pasekoje reikėjo taisyti kirpimą keletą kartu ir vistiek negavome to ko norėjome, nors tik atėjus pasakėme kaip kirpti. Be to, už kirpimą paėmė +3€ daugiau, nei nurodyta internete.