viskas puikiai :) ačiū meistrei už gražius antakius
Asta•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai nemaloni manikiūristė. dirbo paskutinę dieną salone, nepasitenkinimas jautėsi bendraujant ir atliekant manikiūrą. nebuvo galimybės atsiskaityti kortele, nors salone ir yra kortelių aparatas. lakas laikėsi puikiai keturias savaites, nors blizgučiai buvo priklijuoti nekaip, paskendę po storu sluoksniu klijų...
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas buvo puiku. antakiai sutvarkyti puikiai. mergaitė patenkinta savo šukuosena :)