Kadangi tai buvo pirmas vaiko vizitas kirpykloje, jis buvo kiek sunerimęs, bet kirpėja maloniai pasiūlė kaip išspręsti situaciją . Kirpykloje yra žaislų, kurie vaiką sudomino. Kirpėja buvo kantri ir draugiška, vaikas nurimo ir dabar turi madingą šukuoseną. Išėjome patenkinti. Ačiū
Marta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir kokibyškai atliktas antakių dažymas ir korekcija
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Olga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Ingrida puikiai išpildo tai ko nori iš šukuosenos.