Another wonderful nail treatment. I'm glad that I found this location and I will continue to recommend this place to others.
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Robert•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai ir greitai apkirpo sūnų, autistuką, dar ir kantriai išklausė jo pasakojimus apie žaidimus. Puikiai kerpa ir labai tinkamas bendravimas su vaikais, netgi ir ypatingais.
V.•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku! ♥️
Labai patiko , kad meistrė iškart rado kontaktą su vaiku. Vaikui nebuvo jokio streso, ramiai išsedėjo viso kirpimo metu.
Pats kirpimas labai patiko🤩
10 balų🤩
Sekmės! Dar grįšime!♥️
Beata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
как всегда всё хорошо 😊
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Ktistina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi jau pries tai, bet si karta priekis atrodo apkirptas nelygiai