Laabai maloni meistrė , kruopščiai ir labai gražiai sutvarkė nagus.Rekomenduoju! :) Инна вы супер! 👍🏽
Ivona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
kruopščiai gražiai tvarkingai atliktas darbas, labai maloniai bendrauja
Inga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo sunku rasti saloną, niekur nėra nurodyta, kad antrame aukšte, gaišau laiką ieškodama.
paslaugos aprasymas netikslus, nebuvo nurodyta, kad tai aparatinis pedikiūras.
Paslaugą atliko Elena (Ukr)
Vida•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas gerai, jauku, greita, lengva rasti, patogi vieta