Ieva salone lankiausi pirmą kartą bet tikrai ne paskutinį. Meistrė Patricija pedikiūrą atliko labai kruopščiai, likau labai patenkinta suteikta paslauga. Kadangi Patricija labai simpatiška ir visapusiška asmenybė, tai laikas salone prabėgo žaibo greičiu!
Paslaugą atliko Patricija•Pedikiūras
Joana•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai puiku! Nuo kirpėjos iki kirpimo.
Vyriškas kirpimas
Gytis•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada greitai ir kokybiškai.
Paslaugą atliko Patricija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Iryna•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas gerai
Paslaugą atliko Patricija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo, malonus bendravimas, salonas švarus. Rekomenduoju