Kruopšti, darbšti, labai gražiai ir kokybiškai atliko paslaugą.
Paslaugą atliko Анна Сергеевна•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Daiva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi jau antrą kartą, viskas puikiai! O prieš tai darytas pedikiūras taip pat išsilaikė be priekaištų, labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Анна Сергеевна•Pedikiūras
Gabija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Anna labai kruopščiai dirba, labai patiko ir manikiūras ir pedikiūras, susikalbėjom šauniai:)
Paslaugą atliko Анна Сергеевна•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Elma•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Анна Сергеевна•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Enrika•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionaliai sutvarkyti kojų nagai. Nepatiko tik tai, kad procedūros aprašyme nepaminėta, kad už seno nagų lako nuėmimą reikia mokėti papildomai. Manau tą reikėtų nurodyti.