Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Irina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi manikiura pas Olga. Labai prastai atliktas gelinis lakavimas jau sekancia diena pradejo gelis nusilupti. Tikrai brangu 35EUR uz paprasta trumpu nagu lakavima, kuris issilaike vos diena. Kai atejau I salona paprasyti kad uzlakuotu, meistre pasiule ateiti Velyku diena ir sake kad naudojau kremus ant ranku kurie pazeide gelyje esancias medziagas 😂laukiau 2h korekcijos ir uzlakavo nagus visisiskai kita spalva tai dabar atrodo dar netvarkingiau nei pries tai.. tikrai nerekomenduoju!
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai ir greitai atliktas manikiuras😊
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dominyka•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne tik išėjau su tokiais nagais, kokių norėjau, bet dar ir gavau krūvą patarimų, kaip tuos nagus išsaugoti. Ačiū!
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Donata•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai!
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis pedikiuras