Labai patiko! Atėjau tik nusiimti gelinio lakavimo, nes noriu padaryti pertrauką ir leisti nagams atsigauti. Olga labai miela, darbas greitas ir kruopštus. Nekalbu rusiškai, bet susikalbėjome ir dar spėjome kiek pabendrauti ❤️ Manau sugrįšiu, kai atsigaus nagučiai 💅
Paslaugą atliko Olga•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Laura•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalu!
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labas profesionalus specialistas
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Turėjome kalbos barjera, tačiau meistrė stengėsi kalbėti su manim ir tas buvo labai nuostabu. Paaiškino kas buvo negerai su mano nagais po preitos meistres, padarė nagus greitai, labai kokybiškai. Nuostabus darbas ir nuostabi meistrė
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
❤️❤️
Paslaugą atliko Olga•Ilgalaikis gelinis manikiuras