Vaida nuostabi specialistė ir labai šiltas žmogus. Plaukai atrodo po Vaidos kirpimo tobulai. Svaru tvarkinga, rekomenduoju
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Daiva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija yra puiki bei maloni savo srities profesionalė
Paslaugą atliko Viktorija PROmaster•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laura nuostabi meistrė! Buvo labai draugiška ir maloni. Atkeliavau su kūdikiu ir buvau sutikta ne tik labai maloniai, bet ir leliukas jautėsi labai gerai. Patys gražiausi atsiliepimai! Ačiū už patarimus ir malonų bendravimą! 😊
Paslaugą atliko Super Nova•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Dovilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Abi manikiūro meistrės dirba labai kokybiškai.
Paslaugą atliko Super Nova•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Rimvydė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puikiai, labai patiko. rekomenduoju
Paslaugą atliko Super Nova•Nagų lako (gelinio) nuėmimas