Labai gera meistre! Puikiai atliktas darbas, o darbo metu puikus ir nuosirdus bendravimas! Aciu labai! ❤️
Paslaugą atliko Viktorija Revko•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Karolina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija puikiai atlieka tiek manikiurą, tiek pedikiūrą. Puikus aptarnavimas, darbas, bendravimas. Ir greitis! Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū Viktorijai!
Paslaugą atliko Viktorija Revko•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Gabrielė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija - puiki, profesionali meistrė, plius dar labai draugiška ir maloni. Visad jaučiuos kad manimi puikiai pasirūpinta, visom prasmėm!
Paslaugą atliko Viktorija Revko•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ingrida•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas pedikiūras ir labai maloni meistrė.