Labai esu dėkinga meistrei Modei už tikrai kruopščiai atliktą manikiūrą! Gražiausia dalis yra kai klientė negali atsižiūrėti į meistrės atliktą darbą- būtent taip aš jaučiuosi po vizito pas šią meistrę.
Paslaugą atliko MODĖ•Manikiūras
Nėja•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir rūpestinga meistrė. Ačiū!
Paslaugą atliko Emilija•Blakstienų priauginimas
Aiste•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dirba tikri profesionalai
Antakių dažymas Henna dažaisRodyti viską...
Vida•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliko blakstienų korekciją 🥰 Esu labai patenkinta rezultatu 🫶