Salonas gražus, tvarkingas, aptarnavimas malonus. Plaukų dažymas vyko sklandžiai tik rezultatas buvo kiek kitoks nei prašiau, bet visumoje esu patenkinta😊
Paslaugą atliko Sabina•Moterų visų plaukų dažymas
Guoda•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus aptarnavimas,kruopsčiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Karolina•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Jolita•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus Pedikiuras, Viktorija puiki meistrė
Paslaugą atliko Viktorija PROmaster•Ilgalaikis gelinis pedikiuras