viskas buvo gerai, gavau ko tikėjausi, rekomenduoju
Paslaugą atliko Sabina•Vyriškas kirpimas
Sigitas•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo nekokybiškai padaryta priaugintų blakstienų korekcija. Po apsilankymo praėjus 10 dienų jau buvo atsiklijavę 50% blakstienų. Vaizdas baisus. Meistrė atsakomybės už tokią prastą darbo kokybę neprisiima. Pasiūlė vėl ateiti korekcijai už 30€.
Paslaugą atliko Viktorija PROmaster•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Jevgenija•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistre, labai švelni, labai įsiklausanti į norus, manikiūras buvo atliktas būtent taip kaip norėjau! Labai labai rekomenduoju ir būtinai grįšiu ☺️
Paslaugą atliko Agota•Veido priežiūros konsultacijos
Gabrielė•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas!!!
Paslaugą atliko Deimante PROmaster•Kūno procedūros