Džiugu, kai patenki pas kompetetingą specialistą. Esu labai patenkinta darbo estetika, gavau atsakymus į visus pateiktus klausimus, išsamią informaciją kaip elgtis po procedūros, koks bus gyjimo procesas bei kada atvykti kitam vizitui.
Procedūra atlikta tikrai kokybiškai, o rezultatas, nors dar tik gyjimo stadijoje, bet jau džiugina👍🏼❤️❤️❤️ Ačiū 🎈
Paslaugą atliko Gabrielė
Monika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ok
Paslaugą atliko Gabrielė
Milda•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis.
Paslaugą atliko Vaida
Henrika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabrielė puiki meistrė. Sėkmės jei darbuotis
Paslaugą atliko Gabrielė
Danguole•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atsakinga, maloni, kruopšti meistrė Gabrielė. Tik geriausios rekomendacijos. Antakiai ir blakstienos visada atrodo puikiai!