Masažas tikrai profesionalus, jau po dviejų procedūrų savijauta žymiai pagerėjo,o vėliau ir visai problema išnyko. Ačiū Mantui, kuo didžiausios sėkmės jam darbuose
Paslaugą atliko Mantas•Švediškas masažas
Jūratė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulas masažas, po kurio jaučiuosi atsigavusi ir atsipalaidavusi. Profesionalu, maloni atmosfera, tikrai rekomenduoju!