Masažo ir Terapijos Centras

Žygio g. 90, Vilnius, 08242
5,0
8 atsiliepimai
Žygio g. 90, Vilnius, 08242
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
8 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Aušra
prieš 5 dienas
Labai geras ir rimtas masazas. Profesionalus specialistas. Tikrai likau suzavetas.
Arnas
prieš 19 dienų
Sveiki, Prieš keletą metų turėjau įsisenėjusią problemą su dešinės rankos petimi. Rankos judesiai buvo riboti, kankino stiprus skausmas. Medikų buvo skiriami geriami vaistai, buvo leidžiami medikamentai į peties sąnarį, tačiau efektas būdavo trumpalaikis. Po konsultacijos pas kineziterapeutą Vaidą nusprendžiau išbandyti kitokį gydymo būdą. Vaidas pritaikė individualią gydymo techniką, po keliato seansų problemą tiesiog išnyko. Šiai dienai iš to nemalonaus laikotarpio liko tik prisiminimai. Už tai esu dėkinga savo srities profesionalui Vaidui Neniškiui. Na, o pačiame Masažo ir terapijos centre vyrauja jauki aplinka, švara, draugiškos kainos ir svarbiausia profesionalumas.
Žaneta
prieš mėnesį
Sveiki, Čia atradau tai, ko ieškojau ne viename masažo, funkcinės, manualinės terapijos, reabilitacijos centre: - profesionalumą; - empatiją; - labai tikslią blogos savijautos, skausmo priežasčių identifikaciją; - gydomojo masažo sintezę su tiksliniais laikysenos koregavimo pratimais; - draugišką kainos ir kokybės santykį; - šiltą bendravimą... AČIŪ Vaidai ! Jūs mano No.1 !!!! :)
Rūta
prieš mėnesį
Pries kelis metus turejau skausmus nugaros srityje. Po apsilankimu ir paskirtu pratimu darymo, praejus pusmeciui skausmai dingo. Dar pries tai teko pas kitus lankytis, gal dabar jau jie ir nedirba, tai gaudavau labai trumpalaiki efekta ar is vis jo nebudavo.
Rolandas
prieš mėnesį
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Masažo ir Terapijos Centras
Žygio g. 90, Vilnius
08242

"Masažo ir terapijos centras" yra gydymo įstaiga, turinti licenciją teikti ambulatorines asmens sveikatos priežiūros - gydomojo masažo ir kineziterapijos paslaugas. Čia dirba medicininį išsilavinimą turintys masažuotojai ir kineziterapeutai, kurie nuolat tobulinasi savo srityje, vykdant pagrindinę centro misiją - saugios, kokybiškos ir pacientų poreikius atitinkančios aplinkos kūrimas!

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0013:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese