Masažo terapijos centras Judėk be skausmo Atsiliepimai

Naujoji Uosto 14 / J.Zauerveino 9A-1, Klaipėda, 92122

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
9 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puiki procedūra, labai patiko! Po čiurnos traumos dariaus Crio terapija ir po pirmos terapijos jaučiau žymų pagerėjimą, skausmas sumažėjo. Kolektyvas taip pat nuoširdus ir draugiškas, atsakė į visus rūpimus klausimus!:) Rekomenduoju!
Ačiū mielosios už sugražintą sveikatą.Už judėjimo džiaugsmą.🥰Rekomenduoju.
Vakar registruodamasi vos neverkiau is skausmo ,siandien gryzus namo vos neverkiau is laimes. Turiu problemu su nugarą,jau kelios dienos buvo iki ašarų, bemieges naktys,aukstas spaudimas ir sukilęs pulsas. Po tecarterapijos tikrai atslūgo, pasijaučiau kaip naujai gimusi ,dar ir dabar negaliu patikėti. Tikiuosi stiprėti su kiekviena diena. Aciu labai Jums uz nuostabia procedūra ir uz tai kad Jus esate.
Dvi savaites kentėjau didelius skausmus nugaroje bei klubo ir kelėno sąnariuose. Turiu stuburo išvaržą ir keliuko 3laipsnio artrozę.. Trečią savaitę pradėjau Tecar terapiją juosmeniui ir kelėnui. Jau po kelių kartų pajutau pagerėjimą. Praėjau pagal rekomendaciją visą kursą - 8 terapijas ir skausmai praėjo! Pagaliau vėl galiu judėti be skausmo, Jūsų rankos ir procedūros tikrai gydo! Nuoširdus AČIŪ!
1
2