Massage & Physical Therapy

Žemynos g. 30-14, Vilnius, 06125

Atsiprašome, Massage & Physical Therapy artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

Serenity - Jūsų grožiui

274 reviews
Laisvės pr. 125, Vilnius, 06118

Da Vinci Barbershop

250 reviews
123 Laisvės prospektas, Vilnius, 06118 Lithuania

Kosmetologė Agnė @OK. Hair eros

303 reviews
Laisvės pr. 77, Vilnius, 06122

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,4
8 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Lengvą nugaros paglostymą per megztinį sunku pavadinti gydomuoju masažu. Ir procedūra truko 35 minutes, o ne 50, kaip nurodyta paslaugos aprašyme.
Aleksandras susitelkęs, ramiai ir dėmesingai atlieka savo darbą, rankos virtuoziškai atlieka masažą. Man labai padėjo, išjudino sustabarėjusias vietas. Jaučiuosi lankstesnė ir gyvybingesnė. AČIŪ!!!!
Alexander is a high-level specialist. He helped me with back pain during my pregnancy. And showed exercises for the lower back for home use. During pregnancy and after childbirth, my back did not hurt.
Aleksandras puikiai išmano atramos-judėjimo sistemos anatomiją ir itin gerai žino biomechaniką. Jo paties sukurtos technikos masažai, patarimai ir pratimai gelbėja ne tik ūmioje situacijoje, bet ir padeda atstatyti probleminės vietos raumenų bei sąnarių funkcionavimą. Aleksandras pagelbėjo man prie riešo/alkūnės tunelinio sindromo, kai nuo darbo prie stalo atsirado peties skausmas ir nebegalėjau ištiesti jos per alkūnę, dukrai - pėdų ir blauzdų skausmams, vyrui - atsiradus juosmens skausmams.
Aleksandras su nugaros raumenimis dirba tarsi grodamas pianinu, pirštai juda virtuoziškai,labai jautriai ir atsakingai, patikrindamas kiekvieną centimetrą. Po masažo jaučiuosi puikiai ir pakylėta, o pats meistras sudaro asketiško žmogaus įspūdį, susikoncentavusio į savo darbą
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Massage & Physical Therapy
06125 Žemynos g. 30-14, Vilnius
PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta