Visuomet smagu grįžti pas specialistę Vilmą, kuri visada labai šiltai priima ir nepriekaištingai atlieka plaukų šviesinimą, tonavimą bei kirpimą atsižvelgdama į kliento norus ir pasiūlydama geriausią sprendimą. Viskas puiku!
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistre, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai!
Paslaugą atliko Vilma•Moterų plaukų šaknų dažymas
Igne•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, tiksliai
išpildė mano norus.:)
Paslaugą atliko Vilma•Moterų plaukų šaknų dažymas
Vaida•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati nuostabiausia kirpėja/ plaukų dažymo meistrė, tikrai labai rekomenduoju! 🌸