Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko, kirpėja neįkiri kalbomis, tvarkinga,papasakoja apie plauką. Gal tik kaip pirmam kartui erzino, kad paslaugos pradžia vėlavo, dėl užsitęsusio kito kliento vizito.
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, labai maloni bei draugiska🥰
Paslaugą atliko Vilma•Balayage dažymas
Raminta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai❤️
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Ginta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai sutvarkyti plaukai, graži spalva po tonavimo.