Esu labai patenkinta; dažymas atliktas krupščiai, atsakingai, saugant plauką.
Paslaugą atliko Ligita•Plaukų dažymas
Janina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta savo apsilankymu pas šią meistrę – nuo pirmos minutės jaučiausi laukta ir suprasta. Ji labai kruopščiai įsiklausė į mano norus, profesionaliai patarė, kas geriausiai tiktų mano plaukams, parinko spalvą dažymui ir rezultatas pranoko lūkesčius. Rekomenduoju kas ieško ne tik meistrės, bet ir žmogaus, kuris nuoširdžiai rūpinasi kliento įvaizdžiu:)
Paslaugą atliko Ligita•Moterų plaukų šaknų dažymas
Greta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Eglė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, kūribinga, puiki kirpėja. Gera atmosfera kirpykloje.
Paslaugą atliko Vilma•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Rita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puikiai🤗🌷atsižvelgta į mano poreikius ir dar gavau patarimų🤗❤️
Paslaugą atliko Ligita•Kirpimas ir plaukų priežiūra