Visada nepriekaištingai ir tobulai! Be abejonės geriausias pasirinkimas Kaune ☺️
Paslaugą atliko Monika•Manikiūras
Agnė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas
Paslaugą atliko Ieva•Vaikų kirpimas
Kris•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pilno pedikiūro procedūroje, anksčiau pas kitas meistres taip nėra nutikę, bet po šio apsilankymo grįžusi namo supratau kad po šveitimo metaline pemza ne šiaip kojos jautrios pasidarė, o ant pėdos šalia pado, kulno yra pūslės nuo šveitimo. Tai yra - buvo nušveistas ne tik padas, bet ir sveika oda šiek tiek aukščiau trijose vietose.
Paslaugą atliko Kristina D•Pedikiūras
Elvyra•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai kaip visada 🧡
Paslaugą atliko Monika•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Diana•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Laura labai gražiai ir kokybiškai atlieka manikiūrą 😊
Paslaugą atliko Laura•Ilgalaikis gelinis manikiuras