Med. grožio terapeutė Jolanta Kulakova

Švitrigailos g. 5, Vilnius, 03110
5,0
5 atsiliepimai
Švitrigailos g. 5, Vilnius, 03110
Tik ne piko laiko nuolaidos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
5 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Filter Reviews

Treatment
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Rating
Ieškoti pagal įvertinimą
Jolanta dirba labai atsakingai ir labai stengiasi :) labai rūpinasi savo klientėmis, stengiasi kuo geriau parinkti reikiamas priemones. Tikrai matosi, kad meistrė išmano ir myli savo darbą.
Anonimas
prieš mėnesį
Daiva
prieš 2 mėnesius
Bandžiau Metaterapijos procedūrą su aparatų tokių. Iškart prašviesėjo veidas. Darysiu pradžiai 4 kartus. Viskas buvo atlikta labai kruopščiai ir profesionaliai. Man patiko Jolantos sudarytas namų priežiūros kompleksas. Matosi, kad buvusi medikė, kad nori padėti ir labai pergyvena dėl kliento. Liuks, rekomenduoju.
Viktorija
prieš 2 mėnesius
Viskas nuostabu ;) Jolanta labai profesionali, rūpestinga :) Šio rankų masažo net nevadinčiau rankų masažu, o kažkaip kitaip. Tikėjausi, kad tik delniukus pamasažuos, o meistrė padarė masažą nuo pirštų galų iki pečių, išskaitant ir antiriebalinį masažą ties pažastimis. Nerealu :) Labai patiko ir nuoširdžiai rekomenduoju <3
Greta
prieš 2 mėnesius
Labai patiko! Jaukus kabinetas, švaru, malonus ir svarbiausia profesionalus aptarnavimas, patogi vieta. Paprasti, bet naudingi ir aiškus patarimai pranoko mano lūkesčius. Procedūros metu padarė rankų masažą, ko visai nesitikėjau. Pagaliau atradau savo kosmetologę. Ačiū Jolantai, tikrai rekomenduoju.
Valentina
prieš 2 mėnesius

Apie saloną

Med. grožio terapeutė Jolanta Kulakova
Švitrigailos g. 5, Vilnius
03110

Esu diplomuota grožio terapeutė (tarptautiniai diplomai CIDESCO, INFA) su aukštuoju medicininiu išsilavinimu (20 metu med. slaugytojos darbo stažas). Myliu savo darbą, todėl viską darau iš širdies ir labai atsakingai. Laimingas, besišipsiantis klientas - aukščiausias mano darbo įvertinimas. Nuolat tobulinu žinias besilankydama kursuose ir seminaruose. Aš tikiu, kad grožio ir jaunystės paslaptis - sveika oda.

Pirmadienis
10:0021:00
Antradienis
10:0021:00
Trečiadienis
10:0021:00
Ketvirtadienis
10:0021:00
Penktadienis
10:0021:00
Šeštadienis
10:0015:00
Sekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese