Super! Aplinka labai jauki ir kirpimas toks, kaip ir norėjau - ačiū, Vilma!
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Emilija•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkoju. Indrė puiki meistrė.
Paslaugą atliko Indrė•Vyriškas kirpimas
Aidas•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rockstar
Paslaugą atliko Indrė•Vyriškas kirpimas
Ligitas•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Džiaugiuosi kirpimu pas Indrę ir malonia valanda, kurią praleidau salone. Laikas buvo apipintas šilumos, lengvumo, atvirumo ir tiesiog perskriejo žaibu! Dabar su šypsena ir gražiais plaukučiais. Dėkinga🩵