Я была в этом салоне впервые. У меня была запись на снятие геля. Все прошло быстро и не больно. Мастер объяснила мне, как лечить ногти, за что я ей очень благодарна. Все было хорошо. Рекомендую.
Paslaugą atliko Halyna•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Verica•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
🫶
Paslaugą atliko Halyna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku 👍
Paslaugą atliko Halyna•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Ana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada kokybiskai ir labai svelniai. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Halyna•Manikiūras
Simona•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistre, gražiai padare nagucius😊😊😊
Paslaugą atliko Halyna•Ilgalaikis gelinis lakavimas