Meistrė buvo maloni, darbo vieta tvarkinga tik dėja gelis pradėjo luptis jau po dienos.
Paslaugą atliko Halyna•Natūralių nagų stiprinimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paprastai, atsakingai
Paslaugą atliko Halyna•
PedikiūrasRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras padarytas ne pilnas, isejus pati tvarkiausi odeles, lakavimas 50/50, lakavau neryskia spalva tai labai nekrenta i akis, jei butu ryski spalva butu tikrai blogai.
Paslaugą atliko Halyna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū! Kaip
visada tobulai lakavimas!🕊🤍✨
Paslaugą atliko Halyna•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Greta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistre, gerai ir greitai atliko pedikiūrą. Laba kruopščiai. Likau patenkinta. Ačiū meistrai už gera darbą.🌷
Paslaugą atliko Halyna•Ilgalaikis gelinis pedikiuras