meistrė maloni, kokybiškas manikiūras, norėtųsi daugiau švaros ir tvarkos, bet iš esmės pakenčiama
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
ULJANA•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko nagų galiukų forma, ilgai laikė lakas.
Šokiravo, kad miestrė dirbo be apšvietimo ir žiaumojo gumą. Atliko skausmingai, laką užtepė labai netvarkingai. Grįžus namie turėjau koreguoti paliktas ir ištepliotas odeles.
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintare•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Svarbu aprašyme paminėti, kokia kalba kalba meistrė. Kadangi lietuviškai nesupranta nė kiek, lūkesčiai nebuvo išgirsti, viską darė savo nuožiūra, skausmingai. Forma gavosi kreiva, nagai labai stori, visiškai nenatūralūs. Tikrai antrą kartą neičiau!
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dabar atliktas puikiai, ilgai laiko lakas.
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas darbas.
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras