Paslauga atlikta labai grubiai, iki kraujo pažeistos odelės. Labai nemalonu. Taip pat salone visi kalba tik rusiškai – Lietuvoje privalu gerbti klientus ir mokėti lietuviškai. Tikiuosi, situacija keisis.
Paslaugą atliko Inna•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Agnė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kokybiškai atliko darbą. Nuo šiol tik pas Inną ir eisiu. Ačiū.
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jurgita•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir kokybiškai atliktas darbas💫💫
Paslaugą atliko Inna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet viskas puikiai ir greitai! Didžiausios rekomendacijos.