Labai patiko, grįšiu dar ne kartą! Procedūra atlikta tobulai ir profesionaliai pakonsultavo Greta dėl plaukų priežiūros. Labai džiaugiuosi apsilankymu. 🌼
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Deimantė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aušrinė - nuostabi! Maloni, draugiška, tikrai labai miela buvo pas ją apsilankyti.
Paslaugą atliko Aušrinė•Antakių laminavimas
Sarunas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai patinko manikiūras, Brigita yra puiki meistrė!
Paslaugą atliko Brigita•Ilgalaikis gelinis manikiuras