Labai maloni ir profesionali plaukų procedūrų meistrė. Procedūrą atliko kruopščiai ir labai kokybiškai. Viską paaiškino, patarė, kas geriausiai tinka mano plaukams. Po procedūros plaukai atrodo daug sveikesni ir gražesni. Tikrai rekomenduoju ir dar sugrįšiu❤️
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Beata•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vieta su puikiais specialistais ir rezultatais. ❤️👌
Antakių laminavimasRodyti viską...
Zivile Osman•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Lankiausi pirma karta ;)
Paslaugą atliko Augustė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Greta•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Greta labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai labai faina
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Austėja•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Sugrįžtu vėl ir vėl pas meistrę Gretą – ir tai geriausias įrodymas, kokia ji profesionalė. Mano plaukai dar niekada nebuvo tokios geros būklės. Ačiū už rūpestį, nuoširdumą ir nepriekaištingą darbą! 🤍