Malonus aptarnavimas. Puikiai atliktas manikiūras. Ačiū
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Indrė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistė, jos dėka mano plaukai prisikėlė antram gyvenimui❤️
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Emilija•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
dėkoju meistrei, jau po pirmos procedūros plaukai atrodo puikiai
Paslaugą atliko Monika•Plaukų procedūros
Nerilė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Gretos atlikta plaukų procedūra mano plaukučiams😌✨ pati meistrė labai atidi, visą procedūros eigą papasakojo bei patarė dėl priemonių pasirinkimo. Labai rekomenduoju💯💯🩷
Paslaugą atliko Greta•Plaukų procedūros
Viktorija•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - puikiai. Plaukai atsigavę, procedūros visada parenkamos pačios geriausios situacijai.